Сервісні центри МВС тепер надаватимуть послуги в центрі Тернополя


17 Квітня 2018

MVS_3641_1

Ще ближче та простіше: у приміщенні центру надання адміністративних послуг, що знаходиться  в місті Тернопіль по вулиці Князя Острозького, від сьогодні запрацював сервісний центр МВС.

Реалізація проекту стала можлива завдяки співпраці сервісних центрів МВС з Тернопільською міською радою. Звичайно, що перевагою такої співпраці є зручне місце розташування та можливість отримання розширеного спектру державних послуг на одній території.

З 17 квітня громадянам тут надаватимуть послуги заміни посвідчення водія, видачі довідки про відсутність судимостей.

Адреса:  м. Тернопіль вул. Князя Острозького 6. Розпорядок роботи з вівторка по п’ятницю з 10.00-17.00 в суботу з 10.00 до 15.00

Нагадуємо, що на території області також працює ще п’ять сучасних сервісних центрів МВС це в селі Підгородне Тернопільського району, місті Підгайці, Кременці, Теребовлі та Чорткові.  Тут можна отримати та замінити посвідчення водія, зареєструвати, перереєструвати та зняти з обліку транспортний засіб. Також працює екзаменаційний клас для складання іспитів зі знань правил дорожнього руху. Отримати консультації та додаткову інформацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (0352) 519-140.

 

IMG_0530_2