Чітко та зрозуміло консультуєм громадян


21 Червня 2018

IMG_0626.1jpg

Як і де можна  отримати довідку про відсутність судимості, зареєструвати транспортний засіб, замінити посвідчення водія та інші запитання по телефону  надходять до працівників  сервісних центрів МВС в Тернопільській області. Такий формат надання консультацій спрямований на допомогу громадянам для вирішення своїх питань та  формування довіри до державної служби.

Щоденно на телефонні лінії сервісних центрів надходить понад 40 телефонних дзвінків на які працівники надають кваліфіковані відповіді. Нагадуємо телефон інформаційно-довідкових консультацій регіонального сервісного центу МВС 51-91-40. Також, для того щоби отримати необхідну інформацію громадяни можуть скористатись сайтом регіонального сервісного центру МВС в Тернопільській області.

Для  громадян які мають намір отримати довідку про відсутність судимості та зареєструвати нове авто. з 17 квітня цього року в місті Тернопіль по вулиці Князя Острозького 6, у приміщенні центру надання адміністративних послуг розпочато роботу відділення сервісного центр МВС, який обслуговує громадян з вівторка по четверг 10.00 год до 16.00 год щоденно в п’ятницю та суботу з 10.00 до 15.00  (неприйомний дні неділя, понеділок).

IMG_0528_1