Послуги мобільного сервісного центру МВС- це зручно та надійно.


21 Листопада 2018

IMG_1313

Протягом 2018 року мобільний сервісний центр 48 разів виїзджав у віддалені регіони Тернопільської області для надання адміністративних послуг під час яких:

432 громадянина зареєстрували чи перереєструвли транспортні засоби;

628 осіб здійснили обмін посвідчення водія;

956 громадян  подали запит на отримання довідки про відсутність (наявність) судимості.

Загалом послугами мобільного сервісного центру МВС скористалися понад 2000 людей.  

Нагадуємо що мобільний сервісний центр МВС надає такі послуги як: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей. У кожному мобільному центрі працюють два адміністратори та експерт, який проводить експертизу транспортних засобів.  Час здійснення операцій  такий  ж як і у стаціонарних центрах — для прикладу, час на обмін посвідчення водія не перевищує 20-30  хвилин, адже воно друкується прямо на місці.

Замовити якісні державні послуги в свій населений пункт дуже легко! З відповідною заявою необхідно лише звернутися до місцевих органів виконавчої влади з проханням організувати прибуття Мобільного сервісного центру МВС. В свою чергу, місцева влада сформує всі отримані від громадян запити, визначить населений пункт, де всі бажаючі зможуть отримати послуги й направить відповідну заявку до Регіонального сервісного центру МВС.

Інформацію про порядок отримання послуг можна знайти на сайті ter.hsc.gov.ua