A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Круглий стіл за участю радника мінстра МВС Володимира Мартиненка.

В.о директора регіонального сервісного центру МВС В Тернопільській області  Святослав Вишневський взяв участь у круглому столі, за участю  радника міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко та керівників структурних підрозділів МВС Тернопільської області.

Про співпрацю  громадськості та ЗМІ з підрозділами силових структур, які перебувають в підпорядкуванні міністерства внутрішніх справ, говорили у Тернополі під час зустрічі з радником Міністра внутрішніх справ України, головою Громадської ради при МВС Володимиром Мартиненком.

За словами Володимира Мартиненка, Тернопільщина – це одинадцята область, де він зустрічається з представниками громадського активу краю, обговорює з ними наболілі питання  і на основі отриманих пропозицій розробляє плани на майбутнє.

— Ми намагаємося знайти відповіді на питання, які є у громадськості щодо роботи правоохоронного відомства. Ми хочемо знати думку людей про нововведення, які плануються у Міністерстві, про хід реформ, про роботу того чи іншого підрозділу, який підпорядковується МВС.

У ході зустрічі керівник Головного управління Національної поліції краю Олександр Богомол  запропонував керівникам силових структур, які знаходяться в підпорядкуванні міністерства внутрішніх справ, журналістам та громадським активістам у четвер, 13 жовтня, зібрати перше засідання спільної  робочої групи, обрати керівний склад, затвердити її членів та розпочати плідну роботу заради однієї мети – прозорої та ефективної роботи правоохоронного відомства.

32